Mes stengiamės, kad jūsų apsipirkimas būtų lengvas ir malonus.

GAMYBOS LAIKAS IR PRISTATYMAS

Kiekvienas parduotuvėje www.moceramics.lt rastas gaminys yra paruoštas užsakymui. Pateikus užsakymą, pristatymas Lietuvoje gali trukti iki 5 darbo dienų.

Kai užsakymas bus išsiųstas, į Jūsų el.paštą bus atsiųsta žinutė su siuntos sekimo numeriu.

Dėl specialių pageidavimų susisiekite su mumis ceramicsmomo@gmail.com

Siunčiame visame pasaulyje, visos prekės siunčiamos naudojant standartinę pašto paslaugą su sekimo numeriu. Siuntimas į visas pasaulio šalis yra nemokams.

Numatomas pristatymo laikas – Europa: 5-15 darbo dienų / Tarptautinis: 5-40 darbo dienų.

Tarptautiniai pirkėjai yra atsakingi už visus muito mokesčius, mokesčius ir kt.

PAKUOTĖS

Papuošalai supakuojami gražioje dovanų dėžutėje, saugiai supakuoti antroje išorinėje pašto dėžutėje.

GĄŽINIMAS IR KEITIMAS

Jei norite pakeisti užsakytus papuošalus, tai galite padaryti, tiesiog susisiekite su mumis ir aptarsime visas detales.

Jei nesate patenkinti savo užsakymu, prekėmis, įsigytomis www.moceramics.lt, jas galite grąžinti ne vėliau kaip 14 dienų po prekių gavimo. Prieš grąžindami prekę, susisiekite su mumis el-paštu ceramicsmomo@gmail.com.  Prašome paminėti užsakymo numerį ir grąžinimo priežastį. Atsiųsime instrukcijas, kaip grąžinti prekę. Mes mielai grąžinsime pinigus už nedėvėtas, nesugadintas prekes originaliose dėžutėje. Rekomenduojame siųsti prekes su siuntos sekimo numeriu, nes negalime būti atsakingi už gabenant prarastas siuntas. Mes grąžinsime jums pinigus, kai tik gausime prekę. Pirkėjai yra atsakingi už grąžinimo siuntimo išlaidas.

Jei 2 metų bėgyje prekė sulūžo ar pakeitė savo išvaizdą, parašykite mums el.laišką ceramicsmomo@gmail.com su nuotraukomis. Aptarsime prekių taisymo, keitimo ar pinigų grąžinimo variantus.

Krepšelis