PIRKIMO TAISYKLĖS

ĮŽANGA

Kaip šios svetainės www.moceramics.lt  vartotojas, jūs pripažįstate, kad bet koks jūsų naudojimasis šia svetaine, įskaitant visas jūsų atliktas operacijas, priklauso nuo žemiau išvardytų sąlygų ir nuostatų, taip pat ir nuo kitų svarbių skilčių, tokių kaip grąžinimas ir privatumo politika. Prieš naudodamiesi šia svetaine, atidžiai perskaitykite šias taisykles ir nuostatas, nes naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate laikytis jų. Taip pat perskaitykite mūsų privatumo pareiškimo skyrių apie Jūsų asmeninę informaciją.

Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu pakeisti šias sąlygas. Visi tokie pakeitimai įsigalios nuo tada, kai jie bus paskelbti svetainėje, ir Jūs esate atsakingas perskaityti taisykles ir nuostatas kiekvieną kartą, kai naudositės šia svetaine. Jūsų tolesnis naudojimasis svetaine reiškia, kad sutinkate laikytis naujausių sąlygų.

Apibrėžimai

Šiame dokumente šie žodžiai turi tokią reikšmę:

1.1. „Pirkėjas“ reiškia asmenį, kuris perka prekes iš pardavėjo;

1.2. „Prekės“ reiškia daiktus ar paslaugas, kurias pirkėjas sutinka pirkti iš pardavėjo;

1.3. „Mažmeninė kaina“ reiškia pardavėjo tvarkomą prekių kainų sąrašą, kuris kartkartėmis keičiamas;

1.4. „Pardavėjas“ reiškia, kad www.moceramics.lt juridinis asmuo veikia pagal individualios veiklos statusą Vilniuje, Lietuvoje. 

Monika Dmitrijevaitė, INDIVIDUALIOS VEIKLOS VYKDYMO PAŽYMA Nr. 639554, buveinės adresas Jakšto g. 9, Vilnius, korespondencijos adresas T. Ševčenkos 16i-316, Vilnius, +37060418078, ceramicsmomo@gmail.com

1.5. „Sąlygos ir nuostatos“ reiškia šiame dokumente nustatytas pardavimo sąlygas ir visas specialias nuostatas, dėl kurių raštu susitarė pardavėjas.

BENDROS NUOSTATOS

2.1. Šios taisyklės ir sąlygos taikomos visoms pardavėjo prekių pardavimo pirkėjui sutartims ir turi viršenybę prieš kitus pirkėjo dokumentus ar pranešimus.

2.2. Visi prekių užsakymai laikomi pirkėjo pasiūlymu įsigyti prekes pagal šias sąlygas ir turi būti sutikti su pardavėju. pardavėjas gali nuspręsti nepriimti užsakymo dėl bet kokios priežasties.

2.3. Prekių pristatymo priėmimas laikomas įtikinamu įrodymu, kad pirkėjas sutiko su šiomis sąlygomis.

2.4. Nė viena šiose taisyklėse ir sąlygose neturi įtakos pirkėjo, kaip kliento, įstatyminėms teisėms.

  • UŽSAKYMO IR PIRKIMO PROCESAS

3.1. Visi šioje svetainėje pateikti užsakymai bus priimami pagal šias sąlygas.

3.2. „Viso pirkimo“ etape pateikiama galutinė jūsų užsakymo informacija. Po to mes išsiųsime jums „Užsakymo patvirtinimo“ el. laišką, kuriame bus išsamiai aprašyti jūsų įsigyti produktai.

3.3. Šioje svetainėje neteikiame tiesioginės prieigos prie išsamios informacijos apie jūsų pirkinį. Todėl patartina atsispausdinti el. laišką „Pirkimo patvirtinimas“ savo pačių įrašams. Jei norite gauti konkrečią informaciją apie ankstesnius pirkinius, susisiekite su mumis.

PRISTATYMAS

4.1. Pardavėjas prekes pristato į tokią vietą ir tokiomis sąlygomis, dėl kurių pardavėjas ir pirkėjas susitarė užsakymo pateikimo metu.

4.2. Pristatymas Lietuvoe, ES ir ES nepriklausančias šalis yra nemokamas. Pardavėjas neatsako už vėlavimą ar prekių nepristatymą per numatytą terminą.

4.3. Produktų praradimo ir sugadinimo rizika pereina klientui produktų pristatymo dieną.

4.4. Visos prekės, kai tik bus įmanoma, bus pristatytos per Europa: 5-15 darbo dienų / Tarptautinis: 5-40 darbo dienų nuo užsakymo pateikimo ir pinigų gavimo, o pirkėjas imsis visų būtinų priemonių, kad pristatytų prekes, kai tik bus pasiūlyta jas pristatyti.

4.5. Pardavėjas imsis pagrįstų pastangų, kad įvykdytų bet kurią pristatymo datą. Pardavėjas neatsako už jokius nuostolius, išlaidas, žalą ar išlaidas, patirtus pirkėjui ar bet kuriai trečiajai šaliai, tiesiogiai ar netiesiogiai įvykusį dėl numatytos pristatymo datos nesilaikymo.

UŽSAKYMO PRIĖMIMAS / APMOKĖJIMAS

5.1. Kai mes gausime jūsų užsakymą, Pardavėjas patikrins jūsų mokėjimą kredito / debeto kortele,  per „Paypal“, „Paysera“, ar banko pavedimu ir isms vykdyti užsakymą.

5.2. Kaina, kurią mokate, yra kaina, rodoma šioje svetainėje tuo metu, kai gauname jūsų užsakymą

5.3. Prieš išsiunčiant prekes, reikia sumokėti visą pirkimo kainą

5.4. Mokėjimas atliekamas arba internetu, pirmiausia pasirinkus užsakymą, tada banko pavedimu vykdant mokėjimo parinktis „Paypal“, „Paysera“ arba „Pinigų pervedimas“.

5.5. Produktų, kuriuos įsigyjate šioje svetainėje, nuosavybės teisė perduodama jums pristatant produktus, su sąlyga, kad mes visiškai apdorojome ir už juos sumokėjome už produktus.

5.6. Visos svetainės kainos nurodytos eurais, laikant ją tarptautine valiuta bet kurioje šalyje, kurią perkate; bet taip pat galite pakeisti valiutą į JAV dolerius arba Didžiosios Britanijos svarus. Jūsų kreditinių kortelių įmonė automatiškai konvertuos operaciją į jūsų vietinę valiutą.

5.7. Pardavėjas savo nuožiūra gali atšaukti jūsų užsakymą, tokiu atveju pardavėjas grąžins visas iš Jūsų gautas lėšas per 30 (trisdešimt) dienų nuo pinigų gavimo į jūsų nurodytą sąskaitą.

5.8. Jūs sutinkate, kad bet kuriuo atveju pardavėjas neprisiima jokios atsakomybės prieš Jus už bet kokius nuostolius, žalą, išlaidas ar kitas pretenzijas, kurios Jums gali kilti.

5.9. Jūs sutinkate visiškai atlyginti pardavėjui visas išlaidas, patirtas gaunant iš Jūsų mokėjimus, jei įvyktų nesėkmingas apmokėjimas.

5.10. Užsakymams į ES nepriklausančias šalis gali būti taikomas PVM, importo muitai ir (arba) mokesčiai, kurie imami, kai Jūsų siunta pasiekia Jūsų šalį. Mo Ceramics Jūsų siuntinį išsiunčia pagal „Incoterm Delivered Duty Unpaid“ (DDU), o tai reiškia, kad mes nemokame PVM, muitų ir (arba) mokesčių už užsakymus į ES nepriklausančias šalis ir negalime numatyti, kokie gali būti Jūsų mokesčiai. Jei jūs patiriate tokių papildomų mokesčių, jie turi būti sumokėti, kad Jūsų pakuotėje būtų galima atlikti muitinės formalumus. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su vietine muitinės įstaiga.

GRĄŽINIMAS IR ATŠAUKIMAS

6.1. Gavęs prekę, pirkėjas patikrina prekes nedelsdamas ir apie tai praneša pardavėjui per 14 dienas nuo Jūsų užsakymo išsiuntimo, jei prekės yra sugadintos arba neatitinka kurios nors iš sutarties sąlygų (pvz., jei norite grąžinti).

6.2. Jei Jūsų produktas yra sugadintas gabenant, nedelsdami susisiekite su mumis.

6.3. Jei nuspręsite grąžinti prekę, įsigytą iš www.moceramics.lt, Jūsų užsakymų grąžinimas bus patvirtintas tik tuo atveju, jei grąžinote prekę nedėvėtą ir kartu su originalia pakuote. Atkreipkite dėmesį, kad klientai turės padengti siuntimo išlaidas.

6.4. Klientas gali atšaukti užsakymą, kol jis nėra išsiųstas iš pardavėjo. Jei atšauksite užsakymą prieš išsiųsdami prekę ir jau sumokėję už prekes, gausite visą grąžinamąją išmoką.

6.5. Pardavėjas tikrina ir patvirtina visas grąžintas prekes. Prekių, kurios yra su bet kokiu individualiu elementu, užsakytomis prekėmis, kliento ar klientui sukurtais elementais negalima grąžinti.

6.6. Pardavėjas neatsako už prarastą ar sugadintą siuntą. Mes neatsakome už jokius nuostolius ar žalą, kurią galite patirti dėl Jūsų grąžinimo, pavėluoto pristatymo ar atšaukto užsakymo, todėl patariame pasilikti visus užsakymo dokumentų įrodymus. Jei turite klausimų dėl grąžinimo, susisiekite su mumis adresu ceramicsmomo@gmail.com.

6.7. Prekės liks pardavėjo nuosavybe, kol nebus visiškai sumokėta.

ATSAKOMYBĖS IR KOMPENSACIJOS

7.1. Šias sąlygas ir visus su ja susijusius teisinius klausimus (įskaitant, bet neapsiribojant, klausimus, susijusius su sutarties sudarymu, galiojimu, negaliojimu, vykdymu ir nutraukimu) reglamentuoja ir šios sąlygos bei nuostatos turi būti aiškinamos pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

7.2. Pardavėjas ir pirkėjas imasi veiksmų, kad derybų būdu išspręstų visus ginčus ar prieštaravimus, kurie gali kilti iš šių sąlygų ar dėl jų.

7.3. Jei derybomis nepavyksta susitarti per 30 dienų nuo vienos iš šalių pranešimo apie ginčą, ginčas bus sprendžiamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais. 

7.4. Pardavėjas imsis pagrįstų pastangų, kad patikrintų bet kokios informacijos apie svetainę tikslumą, tačiau nepateikia jokios garantijos (aiškios ar numanomos įstatyminės ar kitokios) dėl svetainės turinio, prieinamumo arba kad ji bus pateikiama laiku, be klaidų ar nemokamai. Pardavėjas nėra užtikrintas dėl defektų, kurie gali būti svetainėje ar serveryje, iš kurio yra prieinama informacija, virusų ar klaidų arba, kad ji atspindi visą svetainės funkcionalumą, tikslumą, patikimumą. Pardavėjas neatsako už Jus ar už bet kokį turinio ar medžiagos praradimą, įkeltą ar persiųstą per internetą, ir pardavėjas neprisiima jokios atsakomybės už bet kokius nuostolius ar žalą, patirtą dėl veiksmų, kurių buvo imtasi ar kurie buvo padaryti remiantis svetainėje esančia medžiaga ar informacija.

7.5. Vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžia Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, buveinės adresas Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt.

Prašymus ar skundus pirkėjas gali pateikti elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformoje http://ec.europa.eu/odr/.

7.6. Nepavykus susitarti per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

Jei turite klausimų dėl šios svetainės, susisiekite su mumis.

Krepšelis