Kurdama papuošalus, dažnai bandau įsivaizduoti kas juos dėvės, kokia bus jų nuotaika, kaip jie jausis. Kartais klientai man parašo ar susitinkame mugėse, išgirstu daug įdomių atsiliepimų apie jų patirtis, dėvint Mo Ceramics papuošalus.

Sandra pasakojo, kad su mano kurtais kabančiais auskarais jaučiasi įpatingai, susilaukia malonaus dėmesio.
Adriana mano porcelianinius auskarus dėvi svarbių susitikimų metu, sako tai lyg amuletas ar šarvai, suteikiantys pasitikėjimo ir užtikrintumo.
Kate rašė, kad Mo ceramics porcelianiniai auskarai ypatingai lengvi ir patogūs, tad ji šiuos auskarus nešioja labai dažnai ir priderina prie skirtingo stiliaus.
tad ji šiuos auskarus nešioja labai dažnai ir priderina prie skirtingo stiliaus. Isabella rašė, kad dovanojo Mo Ceramics porcelianinius auskarus mamai Kalėdų proga. Mamai labai patinka auskarai, kadangi jie aukštos kokybės, mama juos dėvi kiekvieną dieną.

Mo ceramics papuošalai minimalistiniai, subtilūs ir tuo pačiu metu išskirtiniai, užbaigiantys susikurtą įvaizdį.
Porcelianiniai auskarai yra įpatingai lengvi, tad juos galima dėvėti kasdien ir derinti prie įvairaus stiliaus. Mo ceramics auskarai yra auštos kokybės, tad juos drąsiai galite dovanoti savo mylimoms ir mylimiems.

Krepšelis